Stamboll

stamboll


Stambolli me lire se kurre

Nxitoni te perfitoni

Oferte Ekskluzive Lux Travel

Duke nisur nga vetem 155 Eur/Person

3- 5 prill

Ne cmim perfshihet:

☑️ Fluturimi Direkt nga Tirana

☑️Akomodimi ne Hotel

☑️ Mengjesi i perfshire

☑️ Taksat dhe Tarifat Aeroportuale

☑️ Bagazh dore 8 Kg

Oferta eshte momentale

⭕ UDHETIM INDIVIDUAL ⭕

Për informacione të detajuara dhe rezervime mund të kontaktoni:

☎ +355694301620

📧 luxtravela@gmail.com

📩 Instagram lux.travelagency

📌 Rr. “Elbasanit”, pranë Kafe “Mulliri i Vjeter”, Tirane

Jemi ne dispozicionin Tuaj 24/7

You can send your enquiry via the form below.

Stamboll