WHITE CITY RESORT HOTEL 5* - 7 Days

white city

Vendndodhja:
White City Resort Hotel eshte I lokalizuar ne qytetin e Alanias rreth 105 km nga Aeroporti ne Antalya, dhe 60 m nga plazhi.

Informacioni per dhomat: 
Hoteli ka 200 dhoma te arreduara  ne menyre mjaft komode, me teknologjine me te fundit.
Standard Room ka nje siperfaqe prej 27 m2. Eshte e pajisur me : telefon, tharese flokesh, LED TV, system interaktiv, Ajer I kondicionuar, kasaforte, minibar, wireless,ballkon. Suites Room ka nje siperfaqe prej 30 m2 te arreduar ne menyre mjaft moderne me te gjitha paisjet e nevojshme: Telefon,Minibar, LED TV, Tharese flokesh, Kasaforte, Wireless, ballkon, ajer I kondicionuar.
Family Room ka nje siperfaqe prej 34 m2 me te gjitha paisjet e nevojshme.
Deluxe Room ka nje siperfaqe 30 m2 dhe 10 m2 me tarrace me nje pamje te mrekullueshme. Dhomat jane te arreduara ne menyre mjaft komode.

Bare & Restaurante:
The White Restaurant – ku keni mundesi te shijoni gatime te ndryshme nen nje atmosfere moderne.
The White Pearl – Restorant  A La Carte ku keni mundesi te shijoni gatime tradicionale te kuzhines Turke.
White Fish – Restorant A La Carte ku ju keni mundesi te shijoni prodhimet e fresketa te detit.
Lobby Bar & Patisserie ku keni mundesi te konsumoni mengjesin, ndonje caj  mbasdite apo ndonje cokollate te ngrohte.
The White Bar & Snack ju ofrohen koktele te ndryshme. 
The White Beach Club Bar eshte nje bar I hapur ku ju keni mundesi per t’u relaksuar.

Facilitete:
Aktivitetet e ndryshme nuk do te mungojne gjate qendrimit tuaj.
Pa pagese:  mbremje show, performance me music live, Party nje here ne jave, lojra ne pishine, lojra te ndryshme, show akrobatik, beach party, aktivitete kulturore, lojra speciale. Programe te ndryshme gjate mbremjeve, disko dhe kinema e hapur, aktivitete sportive, kurse kokteili.
Sporte dhe aktivitete: dart, table tennis, volleyball, aerobi, water gym, water polo, boccia, yoga classes, pilates, fitness. Spa & Wellnes: pishine e brendshme, fitness center, banjo turke, sauna, ambient relaksues.

Me pagese:  leksione private, kursi I vallezimit, play station, bilardo,
parasailing, leksione notimi, sort me motor uji, katamaran, ski ne uje, diving ,
banana, jet ski, surf and katamaran course, ringo.

Spa: Masazhet dhe serviset e banjos turke, kujdesi ndaj trupit dhe lekures,
manikyr- pedikyr, Vip area, Spa beauty shop, peeling, dhome per terapi, 2 suita
spa, vitamin bar, salt room, dhome me avull.

Aktivitete per femije: babys land- facilitete per femije(1-3 vjec), mini club(4-7 vjec)- mini disco, junior club(8-12)- mini disco, special show for kids.

You can send your enquiry via the form below.

WHITE CITY RESORT HOTEL 5*