QUATTRO FAMILY CLUB DEM HOTEL 5* - 7 Days

quattro

Vendndodhja :
Hoteli ndodhet ne zonen turistike te Alanya, eshte 11.7 km larg qendres se qytetit dhe
13 km larg aeroportit te Antalyas.

Akomodimi :
Hoteli ofron 264 dhoma të rehatshme prej te cilave 224 janë dhoma familjare dhe 38 dhoma standard te cilat ndodhen në ndërtesën kryesore ose në ndërtesat tona të Kopshtit.
Të gjitha dhomat jane te kompletuara me kondicionerë, TV satelitor, wifi, mini frigorifer, mikrovale, telefon , kasaforte, tharëse flokësh, deduktor tymi dhe tavolina me karrige në ballkone. Dhomat jane me pamje nga kopshti, pishina ose deti.

Bare dhe restorante :
Gjatë qëndrimit tuaj në hotel ju mund të zgjidhni një nga Restorantet për të provuar ushqime të shijshme të përgatitura nga shefat e kuzhines.
Në hotel gjendet : 1 restorant kryesor, 2 Restorante A’la Carte, 2 bufe snack, 2 kende per aperitiv pranë pishinës dhe 1 pastiçeri.

Facilitete :
Quattro Family Club Dem Hotel ka 6 pishina të jashtme me madhësi të ndryshme dhe vendndodhje të ndryshme.
1- Pishina e Plazhit është 500 m2 në përmasa dhe afër zonave të aktiviteteve,
2- Relax Pool është me madhësi 550 m2 dhe ndodhet në mes të blloqeve Aqua.
3- Aqua Park është me madhësi 150 m2 dhe ka 4 rrëshqitje.
4- Pishina e Lagunës është me madhësi 165 m2 dhe e pozicionuar posaçërisht për dhomat e Lagunës.
5- Pishina e fëmijëve Aqua Tower është me madhësi 300 m2, me 3 rrëshqitje dhe ndodhet në mes të Dhomave Familjare të Kopshtit.
6- Pishina e Relax Kids ndodhet afër Pishinës Relax e cila është me madhësi 40 m2.
Hotel ofron qender Spa, sauna, banjo turke, masazhe, qender fitness, trajtime te ndryshme per trupin dhe fytyren,
Në banjën turke, poret tuaja do të hapen dhe do të ndiheni të relaksuar dhe të rinuar pas trajtimit të veçantë me shkumë dhe lëkurës së trashë. Nxehtësia në saunën finlandeze ju lejon të largoni stresin dhe lodhjen.
Hoteli ofron sherbime dhe aktivitete te ndryshme si : mini football, tennis, volleyball, shah, minigolf,  sporte ujore, mbremje show dhe muzik live, fushe lojerash per femije, kids club, sherbim mjekesor, sallon bukurie, market, makine me qera.

You can send your enquiry via the form below.

QUATTRO FAMILY CLUB DEM HOTEL 5*