MY LOME LUXURY HOTEL & RESORT 5*

mylome

Mylome luxury hotel eshte me 5 yje , Hoteli ndodhet ne zonen e Alanyas ,Aeroportin ndodhet 92,5 km larg hotlit

Dhomat  ndahen ne  Standard Double Rooms(Landview ) 35m² ose seaview 30m² , Superior Double Rooms 33m²  , Superior Swim-Up Rooms 33-40m²  , Family Rooms 50m² , Family Swim-Up Rooms 50m².

Hoteli ka shume alternativa restorantesh pervec restorantit Teppanyaki qe eshte me pagese sic eshte restorani kryesor , nje kend qe konsumohen ushqime te shpejta , restorant Teppanyaki dhe një Bistro jane dhe shume restorante A la Carte si Zeugma Turkish restorant, Dragon Far Eastern restorant , La Gustosa Italian restorant  dhe  restoranti me ushqime deti Octopus ka dhe 7 bare si Infinity Lobby Bar, Lobby Terrace Bar, Panorama Pool Bar, Ocean Pier Bar, Wet Pool Activity Bar, Amphy Bar, Night Club Bar and the 24-Hour Bar .

Ka shume aktivitete per femije dhe per te rritur si animacione ditore , mini club per femije dhe sporte te ndryshme si per femije dhe per te rritur . Te rriturit qe duan te relaksohen mund te shkojne ne qendren e Spa per banje turke ose Sauna

You can send your enquiry via the form below.

MY LOME LUXURY HOTEL & RESORT 5*