MIRAGE PARK RESORT - 7 Days

Mbretëresha e Göynük është një perlë në zonën e Kemerit ku natyra ofron të gjitha bukuritë e saj me pishat që shtrihen nga Malet Taurus deri në det mespërmes kopshteve me pemë portokalli. Kombinimi i malit dhe detit me stilin e tij të thjeshtë dhe elegant, ky hotel është destinacioni i duhur për një pushim të qetë për ju dhe familjen tuaj me 628 dhomat e tij që kanë pamje nga pylli dhe deti me komoditetin e shtëpisë tuaj, restorante që e kthejnë ngrënien në një festë me kuzhinë turke dhe botërore nën konceptin “Ultra All Inclusive” që nuk ka kufij.

 • Kategoria             5*
 • Rajoni                Kemer
 • Qyteza                Göynük
 • Distanca nga deti     0 m
 • Nr. i dhomave         628 
  

  Koncepti i Hotelit: Ultra All Inclusive

  FACILITIET E HOTELIT

  • Mini Club
  • Baby bed
  • Baby bathtub
  • Stool
  • Toilet seat
  • Kettle
  • Babysitting sevices (extra charge)
  • Stroller (extra charge)
  • Baby monitor (extra charge)
  • Excursions and special courses (extra charge)
  • Antibacterial floor covering
  • Face painting
  • Dough games
  • Handcrafts course
  • Movie theater for kids
  • Pool games
  • Tournaments
  • Ball games
  • Kid shows
  • Painting activities
  • Children playground

  Baret

  • Park Bar
  • Lobby Bar
  • Tropicano Bar
  • Pier Bar
  • Beer Garden
  • Aqua Pool Bar
  • Relax Pool Bar
  • Hera Disco Bar

  Plazhi dhe Pishinat

  • Aqua Pool
  • Relax Pool
  • Indoor Pool
  • Aquapark
  • Indoor Children Pool
  • Aqua Children Pool
  • Relax Children Pool
  • Private Beach

  Argëtimi dhe Aktivitetet

  • Evening Show
  • Animation Games
  • Games Room
  • Bowling (extra charge)
  • Sport Activities
  • Yoga
  • Mini Disco
  • Water Sports (extra charge)

  Restorantet

  • Main Restaurant
  • Olimpos Restaurant
  • A’La Carte Restaurants
  • Snack Restaurants

  Spa & Wellness

  • Bath
  • Sauna
  • Steam room
  • Fitness center

  Rregullat e Hotelit

   Check In:14:00
   Check Out: 12:00
  
  

You can send your enquiry via the form below.

MIRAGE PARK RESORT