GLORIA VERDE RESORT5* - 7 Days

gloria verde

Vendndodhja:

Hoteli ndodhet 46 km nga qendra e Antalya-s dhe  38 km nga aeroporti i saj. Ndodhet ne vije te pare me detin dhe ka plazh ranor.  Eshte ndertuar ne vitin 2007 dhe ka nje siperfaqe prej 68.000m2 

Informacion per dhomat:  Hoteli ofron akomdim ne total 293 prej te cilave
Rooms : 148
Suites : 124
Villas : 21
Bed Capacity : 632

Te gjitha dhomat standarte jane te paisura me : tharese flokesh , telefon me dalje direkte, LCD TV satelitor, tualet, ajer te kondicionuar, mini bar, kasaforte( pa pagese ), ballkon ose terrace, wireless internet 

Restorantet dhe Baret:  
2 A la Carte Restoran
BAZILIKA A LA CARTE RESTORAN
GARUDA A LA CARTE RESTORAN
2 Snack Restorant
NEPTUNO BAR & SNACKS
VERDE PUB

6 Bare :
Lobby Bar
Zodiac Bar
Pool Bar
Neptuno Bar
Verde Pub Amfi Bar
Vital Bar (in SPA center)
 Aktivitete:  ASKLEPION SPA & THALASSO (1.800 m2) Indoor pool and Thalasso Pool (Sea Water) 1172m2 pishine ne ambjent te hapur (uje te fresket), hamam,sauna, fitnes center, thalasso center, tenis, futboll, programme zbavitese,
ping pong, volejboll ne plazh, aerobi, gjimnastike ne uje, kurse golfi, salle mbledhjesh.   Per femijet:  Klubi i femijeve per moshat  (4-12 vjeç)  Sherbime dhe aktivitete me pagese:  Lavanderi, pastrim kimik, gloria sport center: toure me biçiklete ose ngjitje ne mal, kurse golfi  

You can send your enquiry via the form below.

GLORIA VERDE RESORT5*