GLORIA SERENITY RESORt 5* - 7 Days

gloria serenity


Vendndodhja: 

Ky hotel ndodhet ne zonen e Belekut ne nje distance prej 40 km nga Aeroportit te Antalya-s, 50 km nga qyteti i Antalya-s dhe 7 km nga qyteti i Belekut. 

Rreth hotelit:
Hoteli ka 369 dhoma nga te cilat: 254 dhoma standarte, 16 suita me nga 65 m2, 10 Deluxe Vila, 1 Serenity Villa, 52 Garden Villa, 34 Pool Villa 86 m2 , 2 king suit 117 m2, 1 president villa, 52 superior lagun 39 m2. 

Informacion per dhomat:
Te gjitha dhomat jane te pajisura me celsa elektronik, tharese flokesh, linje direkte telefonike, LCD TV me ekran te shesht, central air conditioner pervec Villa Rooms te cilat kane split air conditioner, sherbim ne dhome, mini bar, kasaforte, kabine dushi, internet wireless, tarace ose ballkon.

Ushqimi dhe pijet:
Restoranti qendror dhe 5 resorante A la carte (AKA À LA CARTE RESTORAN SERENITY STEAK HOUSE,  À LA CARTE RESTORAN LE JARDIN AU PRINTEMPS, À LA CARTE RESTORAN RIVER LANDING,  À LA CARTE RESTORAN (chargeable), LA TRATTORIA ROMANA À LA CARTE RESTORAN.
3 Snackbar : La Trattoria Romana, Traces Beach, Route 66)
10 Bare :
Ella Fitzgerald Lobby Bar
Traces Beach Bar
Dock’s Pier Bar
Wall Street Bar
Wurlitzer Karaoke Bar (Entertainment Center)
La Trattoria Romana Bar
Insomnia Disco Bar(Entertainment Center)
Arena Bar – Amfitiyatro
Route 66 Bar
Relax Vitamin Bar (in SPA center)

Aktivitete:

Golf, SPA, masazh, hidroterapi, sallon bukurie, jakuzi, banjo turke, palester tekno-kinetike, pishine e jashtme me uje te fresket per femije e te rritur, pishine e jashtme me uje deti, pishine e brendeshme per te rritur e femije, kinema, salle lojrash, akuapark, pishine per femije, gjimnastike, bouling, mini basketboll, futboll, shigjeta.

Sherbime dhe aktivitete me pagese: 
Sherbimi ne dhome, qender sanitare, dhome lojrash, lavanteri, pastrim kimik, internet me shpejtesi eshte me pagese, karrige per femije, bowling, telefone/fax, masazh, qendra e bukurise, te gjitha sportet ujore, akullore ne bar.

You can send your enquiry via the form below.

GLORIA SERENITY RESORt 5*