GLORIA GOLF RESORT 5* - 7 Days

gloria golf

Vendndodhja:Ky hotel ndodhet ne zonen e Belekut ne nje distance prej 40 km nga Aeroportit te Antalias, 50 km nga qyteti i Antalias dhe 7 km nga qyteti i Belekut.
Rreth hotelit:
Hoteli ka 516 dhoma te cilat kane nje kapacitet 1260 shtreter, 298 dhoma jane standart pjesa tjeter ndahet ne junior suit, king suit, dhoma suita.
Informacion per dhomat:
Te gjitha dhomat jane te pajisura me celsa elekrtonik, tharese flokesh, linje direkte telefonike, TV me ekran te shesht, sistem qendror ajri te kondicionuar, sherbim ne dhome, mini bar, kasaforte,shower or bath tub, internet wireless, tarace ose ballkon.
Aktivitete:
Golf, SPA, masazh, hidroterapi, sallon bukurie, jakuzi, banjo turke, palester teknokinetike, pizhine e brendeshme, kinema, salle lojrash, akuapark, pishine per femije, gjimnastike, bouling, mini basketboll, futboll, shigjeta.
Ushqimi dhe pijet:
5 A la Carte Restorant
L’ANCORA A LA CARTE RESTORANT
PESCADO A LA CARTE RESTORANT
HAREM A LA CARTE RESTORANT
Greek A La Carte – Greek Kitchen (rechargeable)
Turkuaz A La Carte – Grill House (rechargeable)

5 Snack Restorant
Garden Pool Restorant (snack)
Gloria Pub
Galeon Restorant
Turkuaz Restorant
L’ancora Restorant

9 Bar:
Lobby Bar
Oasis Bar
Garden Pool Bar
Galeon Bar
Pier Bar
Gloria Pub
Aqua Bar
Café Gloria
Arena Bar (Amfitiyatro)

You can send your enquiry via the form below.

GLORIA GOLF RESORT 5*