Bomo Sermilia Cronwell Resort - 7 Days

Hotel luksoz në vijën e parë bregdetare, stil modern, bar ne tarracë me pamje panoramike, restorante, bare, SPA, një pishinë të jashtme, zonë relaksimi, dhoma të rehatshme, animacion, shërbim të nivelit të lartë.

  • Kategoria             5*
  • Rajoni                Chalkidiki-Sithonia
  • Qyteza                Psakoudia
  • Distanca nga deti     20 m
  • Nr. i dhomave         102

Koncepti i Hotelit: Ultra All Inclusive

Ushqimi:

Mengjesi, dreka, darka Buffet – Kuzhine mesdhetare dhe nderkombetare

Mbremje tematike (p.sh. Italiane, Greke)

Snack nga ora 10:00 – 20:00

Akullore falas gjate gjithe dites (10:00-23:00)

Menu vegjetariane dhe per diabetike (me kerkese)

Caj dhe embelsira ne Sky Bar  (17:00 – 18:00)

Pijet:

Ne Bar (Pool Bar, Sky Bar, Lobby Bar)
Pije te ndryshme me baze kafen, cajra, pije me gaz, lengje frutash, uje, birre.

Pije te ndryshme alkoolike, whiskey, vodka, gin, tequila, rum (ne Sky Bar, Lobby Bar)

Pije alkoolike vendase, uzo, raki, vere e shtepise, birre (ne Sky Bar, Lobby Bar)

Ne restorant:

Vere e shtepise, birre, uje, pije te gazuara, kafe, caj

Oraret e punës:

Lobby Bar: 08:00 – 23:00 (Ultra AI), 23:00 – 01:00 (A la carte)

Pool Bar: 09:00 – 20:00 (Ultra AI), 09:00 – 20:00 – (A la carte)

Sky Bar: 17:00 – 01:00, 17:00 – 23:00 (Ultra AI), 23:00 – 01:00 (A la carte)

Restoranti: 07: 00–10: 00 (Mëngjesi), 12: 30–15: 00 (Dreka), 19: 00–22: 00 (Darka)

You can send your enquiry via the form below.

Bomo Sermilia Cronwell Resort