Bomo Aristoteles Holiday Resort & SPA - 7 Days

Hotel familjar me një sipërfaqe të madhe të gjelbër, argëtim për të gjithë familje me një fokus të vecantë te fëmijët tuaj, shumë pranë detit, i cili është lehtësisht i aksesueshëm nëpërmjet një nënkalimi.

  • Kategoria             5*
  • Rajoni                Chalkidiki-Mount Athos
  • Qyteza                Ouranoupolis
  • Distanca nga deti     50-200 m
  • Nr. i dhomave         250

Koncepti i Hotelit: All Inclusive

Ushqimi:

Të gjitha vaktet Buffet në restorantin qëndror

Mengjesi (American Breakfast 08:00-10:00)

Late breakfast (continental) 10.00-10.30

Dreka nga ora 13:00 deri 14:30 (Kuzhinë ndërkombëtare)

Darka nga ora 19:00 deri 21:00 (Kuzhinë ndërkombëtare, mbrëmje tematike)

Pije alkoolike vendase, uzo, raki, vere e shtepise, birre pije te gazuara

Snack(pizza, burger, pita) ne Pool Bar nga ora 10:00 – 18:00

Akullore 10:00 – 19:00

Pijet e importuara me pagese shtesë

Shërbime extra:

Masazh 15 min falas për cdo te rritur në SPA (1 herë gjatë qëndrimit)

Animacion dhe argëtim familjar 6 herë në javë

Fitness, ping pong, futsall, volejboll

Shezllonat FALAS në pishinë dhe në plazh

You can send your enquiry via the form below.

Bomo Aristoteles Holiday Resort & SPA