ARIA RESORT & SPA 5* - 7 Days

aria

Vendndodhja:
Hoteli ndodhet Alanya, 103 km larg aeroportit te Antalias, në një vend ku do të përjetoni çdo nuancë të blusë dhe do të kombinoni perëndimin panoramik të diellit me kujtimet unike të pushimeve.
Duke punuar me fokus në kënaqësinë e pushuesve, Aria Resort u ofron miqve të saj të çmuar komfort, nepermjet dhomave elegante dhe moderne; shije dhe argëtim në të njëjtën kohë

Informacion per dhomat:
Gjithsej jane 288 dhoma nga te cilat 255 jane dhoma standarte, 33 jane dhoma familjare dhe dy dhoma per personat me aftesi te kufizuar.
Të gjitha dhomat tona kanë 1 krevat dopio, 1 krevat tek dhe 1 divan Ka Kondicioner, TV LCD, Wi-Fi, Mini Bar, telefoni direkt, WC, dush, tharëse flokësh, pasqyrë grimi, kasafortë, alarm zjarri, ngrohës uji, ballkon. Dyshemeja eshte me parket druri dhe parket qeramike.

Aktivitete:
Hoteli disponon pishinen kryesore te jashtme me siperfaqe 450 m2, nje pishine me uje te kripur me siperfaqe 170m2, nje pishine te mbyllur me pamje nga deti, nje pishine me Akuapark me tre rreshqitese me siperfaqe 450 m2 dhe 2 pishina per femije me siperfaqe rreth 35 m2.
hoteli gjithashtu ndodhet ne vijen e pare me detin me nje largesi rreth 250 m

Restorantet dhe Baret:
ne restorantin tone kryesor sherbehet menu e perzgjedhur tradicionale turke dhe nderkombetare. Gjithashtu disponojme 1 restorant A La Carte me kuzhine te perzgjedhur turke ose mesdhetare qe operon ne orarin 19:00 – 21:00 dhe per 1 jave qendrimi per klientet ofron 1 hyrje falas.
Ne resort ndodhen edhe 6 bare nga te cilat eshte 1 bar A la carte (me pagese)

Sherbimet dhe aktivitete me pagese:
Per pushuesit tane ofrohen nje sere sherbimesh qe jane me pagese si vitamin bar, dhoma e masazhit dhe perkujdesi ndaj lekures, banjo turke, sauna dhe banjo me shkume, sherbimet e parukerise, palestra

You can send your enquiry via the form below.

ARIA RESORT & SPA 5*